%%% AKCE Losos mletý 49 Kč. AKCE Losos ořez 63 Kč.

Reference

Děkujeme Všem našim zákazníkům, Vážíme si Vás!

Chcete nám také dát najevo, že si vážíte naší práce a že jste s námi spokojení? Napište nám na mirka@tutani.cz

31.12.2023

Hezký den,

je to tak, když je člověk spokojený, tak většinou nic neříká - ale běda, když se objeví nějaký problém... to je křiku a nespokojenosti.... :-)
No, ale my jsme velmi spokojení už řadu let (stěhovali jsme se s pejskem do jiného kraje a měli jsme to štěstí, že Tutani vozí masíčko i sem. Nový způsob dodávek je také úplně v pohodě (a upřímně - před Vámi jsme vystřídali 4 dodavatele - ze začátku to vždy vypadalo dobře, ale nastalo rychlé zhoršení kvality); s Vaší společností máme jen ty nejlepší zkušenosti... Důkazem je, že na masíčku od Vás si pochutnává už náš třetí pejsek a přestože jsme měli fenečku z útulku s chronickým onemocněním, a současně HW s autoimutním onemocněním, všem chutnalo a pro všechny jsme u Vás našli něco dobrého:-).

Moc děkujeme za ochotu, vstřícný přístup a zjevný hezký přístup k mazlíčkům kohokoli z nás :-)

Zděněk a Milada

 

23.11.2022

Dobrý den přeji, chtěl jsem vám moc poděkovat za léta proběhlých naprosto úžasných a bezproblémových obchodech které děláte velice dobře a s láskou. Masíčka byly vždy v pořádku a vaše jednání a ochota je dnes již málo vídaná, přesto s se s vámi bohužel musím také rozloučit protože opravdu dlouho dlouho nechci jiného psa. Vím že to říká každý pán ale Tara byla jen jedna...

Ještě jednou tedy moc děkuji a přeji hodně zdarů při obchodu který vám jde na výbornou. S pozdravem váš věrný zákazník Jaroslav

 

18.8.2022

Dobrý den. Musím vám napsat jen slova chvály. Byla to naše první objednávka a rozhodně ne poslední. Julince moc chutná. Balíčky masa jsou pěkně zabalené. Pěkně voní a hlavně chutná. Moc s Julinkou děkujeme. S pozdravem Lenka

 

23.12.2021

Dobrý den , 

chtěla bych moc poděkovat za poslední dodání masíčka v tomto roce  a za dárečky. Zároveň Vám chci popřát hodně štěstí, zdraví  a mnoho dalších spokojených zákazníků.
Váš tým je super a kvalita zboží na jedničku.
Ještě jednou děkuji a v Novém roce se budu zase těšit na další nákup  - teda lvíčkové ????
 
Krásné svátky 
panička Pavlína  a Šeldonek s Barunkou ze Sokolova ????
 
 

21.12.2021

Dobrý den, chtěla bych Vám velice poděkovat za ochotu doručení mé zásilky v dřívějších ranních hodinách. A ještě jednou dekuji za krásné milé překvápko v podobě ,,Štědrovečerní večeře,, pro mé pejsky. Upřímně mi to vyrazilo dech už jen ten nápad a realizace. Opravdu si toho moc vážím!???? Celému týmu bych chtěla popřát krásné Vánoce a Šťastný nový rok! Pac a pusu Posílá Něha a Hugo????

 

22.12.2020

Dobrý den, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za Vaše služby a práci ????k naší velké spokojenosti, a hlavně spokojené bříško našich psích chlupáčů ????????. Těšíme se i na další spolupráci. Vy dodáte???????? my papáme. Takže přejeme Všem krásné, klidné vánoční svátky ????a příští rok hlavně hodně zdraví.

S pozdravem Šárka, Tereza, Sorbonne a Sarah.
 

11.11.2020

Dobrý den, jen bych chtěla poděkovat vašemu řídíči za vstřícnost, kterou včera projevil při komplikacích s předáním (byla jsem neplánovaně mimo Prahu). I vám děkuji za chápavý přístup.

Karolína

 

14.9.2020

Dobrý den, chtěla jsem jen poděkovat za super masíčko. Včera jsem to celé balíčkovala a vše bylo krásné, vonavé, super barva ????????určitě budeme objednávat zase

Vendy

 

12.5.2020

Hezký podvečer,

moc Vám děkuji za dodávku masíčka pro našeho Ronýška na novou adresu na Strakonicku. Jsme moc rádi, že po změně adresy ze Středočeského kraje od vás můžeme brát masíčko do misky pro našeho psíka i nadále a mimo to vám velice děkuji za ochotu, se kterou jste mi zpracovala první objednávku v novém bydlišti i ne zcela obvyklým způsobem, když jsme neměli zprvu přístup k netu.

Vidím, že jsem Vašemu výběru věřila oprávněně, dodávky byla naprosto podle našich představ (a což teprve Ronýšek;.)). Další objednávku na Vaší modré trase již dokážeme udělat standardně, nicméně jsme vám moc vděční za ochotu a vstřícnost, kterou dlouhodobě projevujete. Přejeme hodně štěstí a dlouhou řadu spokojených zákazníků.

 
Zdeněk a Milada
 
 

18.3.2020

Moc moc děkujeme zvěřina je opravdu maso ne žádnej odpad krásné vonělo a hovězí opravdu kus libového masa veliká spokojenost .

Děkujeme Petra

Slavíčková

22.1.2020

Dobrý den,

moc Vám děkujeme za včerejší první nadílku masíčka  Musím říct, že jsou spokojeni všichni - oba psi, obě kočky i páníčkové. Paní , která přijela, byla moc milá a ochotná a konečně jsme nemuseli maso převařovat, aby našim šmakovalo!!!

Moc děkujeme a těšíme se na další dobrůtky.

Baruš

22.1.2020

Pridávam sa k pochvale. Včera tiež prvý zavoz k nám. Pani ochotná, ešte mi to nanosila k mraziaku, kým som to tam vyhadzovala. A čo obrovsky oceňujem, je sms deň pred zavozom s časom doručenia a ďalšia sms 10 minút pred samotným doručením. Majú za to ďalších nových zákazníkov

Vilémína

14.1.2020

Teto , děkujeme za dobroty ♥️????
Nejlepší kvalita, ochota, dodání jaké jsem od firem zažila ♥️ díky , že jste ????

Simča

Simča

28.11..2019

Dobrý den,

 tentokrát si nemohu vzít volno, takže s další objednávkou musím vydržet. Ale maso od Vás je skutečně moc pěkné (mohu porovnávat, už jsem v minulosti zkoušela i jiné společnosti) a zjevně i náramně voňavé a chutné, takže příště určitě zase objednám u Vás.

Milada

24.8.2018

Dobrý den,  

 

s barfováním začínám a tak hledám, kde nakoupit pro našeho miláčka to nejlepší a neutratit celou výplatu. Na Váš obchod jsem narazila náhodou při pročítání různých recenzí na netu. Objednala jsem na zkoušku menší množství a vůbec nelituji. Příjemná komunikace, slečna se SMSkami hlásila kdy dorazí a ceny úplně super! Moc děkuji za Váš milý přístup a ochotu.   A i když jsem našla dodavatele v místě, k Vám se budu ráda vracet pro zvěřinu, rybičky a jiné lahůdky...   Mějte se fajn, ať se Vám daří!

 

Dagmar

 

 14.6.2018

Dobrý den,

pro masíčko jsem k nám poslala naší babičku, aby ho přebrala, protože jsem v zaměstnání. Dostala jsem právě zpětnou vazbu a mám vyřídit obrovské nadšení ohledně přístupu a vynesení masíčka, až před mrazák :)

Děkujeme za tak příjemné zaměstnance Tutani a samozřejmě i za papání pro naše psíky :)

Krásný den
Veronika

26.6.2017

Musím Vás fakt všechny ve firmě pochválit. Vaše snaha je vidět! Skvělý přístup, komunikace a ochota vyjít maximálně vstříc. Masíčko nikdy nebylo v nepořádku. Vždy jste dorazili. A když byla zácpa a bylo jen 10 min zpoždění, hned jste psali SMS. Klobou dolů, tohle jsem viděla jen u Vás, takovouhle skvělou komunikaci. A proto dávám vždy přednost objednávce u Vás než jinde. Ještě jednou díky a zůstaňte takový.

Zdraví panička Romča a pitbulka Trix.

 

FB_IMG_1493577776524

 

18.5.2017

firmu Tutani mi "vyhodil" internet čirou náhodou přibližně před rokem, ale už bych neměnila ani zanic ???? Bohatý výběr za krásné ceny, nemají problém zařídit cokoliv na přání zákazníka a za každých okolností úsměv, ochota a vstřícnost jsou u nich naprostou samozřejmostí, kterou jsem u konkurence postrádala. Stejně jako objednání masa mimo termín, masíčko vždy čeká až u dveří (což u konkurenčních firem říct nemohu) a v případě, že se mnou nejdou posily, pomůžou mi s masem i do schodů, což například já jakožto těhotná velice oceňuji ???? Moc šikovná parta, která si vždy se vším poradí a vždycky vyjde vstříc!!! ????????????

Radka

27.4.2017

S obchodem Tutani máme pouze výborné zkušenosti. Nejen že jsme byli vždy naprosto spokojení s dodaným zbožím, ale zároveň s komunikací a ochotou, která se dnes již jen tak nevidí. Vždy jsme se domluvili a pokaždé jsme se setkali s laskavostí a snahou nám vyhovět. Proto jsme u Tutani pravidelnými zákazníky a nehodláme na tom nic měnit!

Za spokojené zákazníky bulík Andělka a fretky Drahuška, Leontýnka, Madlenka, Valentýnka a Věroušek.

 

24.4.2017

Tutani

 

 

16.7.2016

Děkuji za operativní dodání masa. Včera jsem večer objednala a dnes v podvečer bylo zboží dodáno. Maso vypadá velmi dobře a věřím, že i tak bude psím klukům chutnat. Velmi chválím pestrost zboží, přehledný web a logistiku firmy.

Simona

 

24.4.2017

Skvělá domluva, krásné maso, děkujeme. :)

Jana

 

30.12.2016

Takhle dneska Andělka vyhlížela své oblíbené masíčko :) Přijelo naprosto včas, tak byla radostí bez sebe :) Děkujeme a těšíme se na další :)

15822747_240465433059659_3715733239263039802_n

 

 

18.4.2017

Dneska druhý závoz od Vás a opět nejlepší! Hafici měli dnes k večeři Ořez paní Vysoké a NÁDHERA!! Konečně zvěřina co nesmrdí.

Moc děkuji těšíme se zase na příště :)

Veronika

 

12.4.2017

Nakupujeme u Tutani protože mají velký výběr, masíčko mají vždy voňavé..

dodání vždy klapne, žádné změny a nedodání se nekoná !!!, reklamace řeší bez průtahů

Bonusem je velice příjemné chování a úsměv :-) 

18056668_1338629816223847_8665726199811655757_n

Anna, fenka Fergie

 

 

 

26.9.2016

Bomba maso! :) krásně zmrzle.. přivezli dopoledne a ještě večer zmrzlý  zítra se na to vrhnu,budu mít co dělat  ještě jednou díky a příště určitě znova od Vas :)

Krystýna

 

 

14.7.2016

Tak mame zase na nejaky cas klidek, diky Tutani, 100% spokojenost, budu o vas mluvit kudy budu s "barfistama" chodit

Ingrid

  

 

11.4.2017

Ahoj,

nakupujeme u Vas, protože nám u vás chutná, respektive našemu vlkoušovi.
Maso vždy v pořádku, prakticky na minutku včas dovezené, co víc chtít...
Jsme spokojeni, fajn zaměstnanci, fajn služby, fajn ceny.
A o to přece jde, když vše klape, člověk i chlupáč jsou spokojeni!

Jako nadstandard chci taky podotknout to, ze když bych náhodou zapomněla, ze je zavoz, přijde mi zprava, což je super.

18052742_799838896848945_897301774_n

Ivča a csv Axiom, necelých 6 měsíců

 

14.7.2016

Dnes ráno objednáno a díky velké ochotě odpoledne dovezeno! Moc děkuji za naprosto skvělou domluvu a těším se na viděnou při další objednávce :)

Lucie 

 

 

8.4.2017 

Nakupuji zde jelikož nabízíte kvalitní a málopočetné druhy masa. Je s vámi vždy perfektní domluva, na čemkoliv, vždy vyjdete člověku vstříc :-) 

Do budoucna Vám přeji mnoho spokojených zákazníků! 

Barbora

 

14.9.2016

Moc děkujeme za další perfektní závoz. Dnes jsem otevřela balíček lososa a nutně potřebujeme další. Naprosto luxusní psiska posílají

Monika

 

 

21.4.2017

Dneska nám bylo doručeno maso od Vás. Kachnu můžeme doporučit, naší buldočce chutná a voní i páničkovi. Za nás super. :)

Tereza

 

 

25.8.2016

Tak prý příště objednáváme zase u vás. Holky poctivě okupují koupelnu, aby se maso neztratilo. Díky moc za skvělý přístup!

14046059_10207354070917290_5738074728719083232_n

Andrea

 

 

 7.4.2017

1. Mám jedno z Vašich odběrných míst v podstatě za rohem.

2. Patříte mezi jedny z mála ochotných okamžitě pomoci když chovatel zaváhá a najednou zjistí, že z mrazáku není co vyndat.

3. Každá objednávka je maximálně do tří dnů vyřízena k naprosté spokojenosti.

4. Není pro Vás problém operativně se domluvit na čase vyzvednutí objednávky.

Za to Vám děkujeme

 

Boris Falkor Balej