%%% AKCE Losos mletý 49 Kč. AKCE Losos ořez 63 Kč.

O obchodu

Rádi bychom Vám přiblížili, na jakém principu funguje naše firma i náš internetový obchod. Zároveň Vám zde představíme výrobce a dodavatele, které máme ve své nabídce. 

V našem obchodě najdete maso nejen z naší výroby, ale i od ostatních oblíbených dodavatelů.

 

Tutani jsou rodinná firma. Naším základem je kvalita a to jak produktů, tak jejich skladování i doručování až k Vám. Nad vším osobně dohlížíme.

Zmražení čerstvého produktu do pár hodin je pro nás od začátku samozřejmostí (detaily viz. níže). Stejně jako doručení masa ve zmražené podobě a to i v letních parných dnech :)

Tím, že veškeré maso uchováváme hluboce zmražené a následně ho doručujeme chladírenským vozem až k Vám, není pro nás problém zajistit správné podmínky skladování a doručování :)

Kvůli zachování kvality a také proto, že chceme mít produkty pod kontrolou, nikdy mražené produkty nezasíláme. V první řadě, běžné přepravní společnosti, bez chladírenských vozů zakazují přepravu produktů podléhajících rychlé zkáze. Přepravní společnosti také negarantují doručení do druhého dne. Maso tedy může putovat v nesprávných přepravních podmínkách přes 24 hodin. Obzvlášť v horkých dnech je tento převoz vysoce rizikový pro vznik bakterií, které se projevují mimo jiné nafouknutím balíčku.

Jeden z největších mýtu je, že bakterie se ničí mrazem, ale pravdou je že kmeny bakterií se běžně v laboratořích uchovávají k dalšímu použití při -20°C až -60°C. Proto je důležité, aby bakterie v mase nikdy nevznikly. Pravidelně děláme testy našeho masa v mikrobiologické laboratoři a tím si kontrolujeme kvalitu našich produktů. Nač tedy riskovat vznik bakterií nesprávnou přepravou :)

Naše maso pochází pouze z českých chovů. S dodavateli se pravidelně osobně setkáváme a kontrolujeme si každý kus, který přebíráme. Proto pro Vás vyrábíme kvalitní produkty z kvalitního masa :) 

 Dále pro Vám nabízíme spoustu dalších kvalitních výrobců, a jsme moc rádi, že Vám můžeme nabídnou široký výběr, aby měl Váš pes co nejpestřejší stravu. Seznam naleznete níže. 

Maso od ostatních výrobců skladujeme a převážíme se stejnou pečlivostí, jako to naše.

Jsme moc rádi, že Vám můžeme dodávat kvalitní stavu pro Vašeho miláčka a tím ho dělat spokojeným.

Děkujeme, že jste s námi a těšíme se na Vás! :)

 

 

Výrobci a dodavatelé

    tutani-pecet

     

        alaska_hlavni 

barfMe

                   logosablona1        

     

index_01                                logo           Logo_2 Logo Energy       

 

                           

 

Sklad 

Maso skladujeme ve velkém mrazáku, který je nastaven na -18°C. Čerstvé maso je zmraženo do pár hodin a je uchovené hluboce zmražené do té toby, dokud nedoputuje až k Vám. Součásti našich prostor je prostorná předchladírna. Vždy, když nám dodavatel doveze zmrzlé maso, vyloží nám ho do předchladírny a my ho okamžitě po vyložení ukládáme do mrazáku. Nehrozí tedy povolení ani rozmrznutí masa.

Je nám jasné, že každý nakupujete i krmíte jiným způsobem.

Někdo má oblíbenou značku, jiný zase vybírá podle ceny, někdo kombinuje čí zkouší novinky atd.

Doufáme, že se Vaší oblíbenou značkou stane právě i ta naše.

Abychom uspokojili Vaše potřeby a chutě Vašich mazlíčku, snažíme se Vám nabídnout široký sortiment, krytý velkými skladovými zásobami, které budeme pravidelně doplňovat.

Jak ale všichni dobře víme, přírodní zdroje nejsou nevyčerpatelné, a proto pokud se stane, že něco z Vašich oblídených produktů dočasně vypadne, nezlobte se a vyčkejte. Určitě zásoby brzy doplníme. Náš cíl ovšem je, aby se toto stávalo co nejméně. 

Pokud by nějaký Váš oblíbený produkt či výrobce v naší nabídce chyběl, neváhejte nás kontaktovat a uvidíme, co se s tím dá dělat :)

Možnostem se meze nekladou :) Naším heslem je, když člověk chce, jde všechno :)

Našim cílem je přidávat nové produkty i dodavatele, aby jste Vy i Vaši mazlíčci byli plně spokojení :)

 

Kontroly

Náš sklad i vyrobené maso je pravidelně kontrolováno státní veterinární správou. Vždy úspěšně, nutno podotknout :)

Sami si též pravidelně a preventivně necháváme produkty kontrolovat v mikrobiologcké laboratoři. Tím vylučujeme přítomnost bakterií v mase.

 

Platby

Platbu můžete provést buď v hotovost nebo platební kartou u řidiče při převzetí objednávky. 

Nebo při vytvoření objednávky přes platební bránu.

 

Obchod

Snažili jsme se, aby byl náš obchod co nejvíce přehledný a jednoduchý, proto jsme rozdělili mražené maso nejen podle druhu, ale i na svalovinu, kosti a vnitřnosti (u nejčastějších druhů masa). Dále můžete hledat maso podle výrobce, ceny i názvu.

Doufáme, že se Vám zde bude dobře nakupovat a budete se k nám rádi vracet.

 

Budeme se na Vás těšit :)

Vaši Tutani